Transporto ir krovinių ekspedicija Transporto ir krovinių ekspedicija

Transporto ir krovinių ekspedicija

 • Pilnų
  krovinių pervežimai

  Pilnų krovinių pervežimai

  Tarptautiniai krovinių pervežimai kiekvieną savaitę autotransportu tentinėmis bei izoterminėmis puspriekabėmis ir šaldytuvais. Pagrindinės kryptys - iš Vakarų Europos bei Skandinavijos šalių į Pabaltijo šalis. Pervežimai iš Lietuvos į Norvegiją, Švediją, Daniją, Airiją, Angliją.

  Daugiau

 • Dalinių
  krovinių pervežimai

  Dalinių krovinių pervežimai

  Dalinių krovinių eksporto, importo pervežimai kiekvieną savaitę autotransportu iš Ispanijos, Portugalijos, Belgijos, Olandijos, Prancūzijos, Italijos, Anglijos, Airijos, Vokietijos, Slovėnijos, Čekijos, Turkijos, Norvegijos Švedijos, Danijos, Baltarusijos, Rusijos.

  Daugiau

 • Negabaritinių
  krovinių gabenimas

  Negabaritinių krovinių gabenimas

  Negabaritinių sunkiasvorių krovinių ir įvairių įrengimų bei žemės ūkio technikos pervežimai iš Airijos, Anglijos, Olandijos Italijos, Belgijos, Vokietijos, Čekijos, Lenkijos, Danijos į Lietuvą. Pervežimai iš Lietuvos į Vakarų Europą ir Skandinavijos šalis.

  Daugiau

 • Ekspedicija,
  muitinės paslaugos

  Ekspedicija, muitinės paslaugos

  Transporto, krovinių ekspedicija, logistikos paslaugos. Visų rūšių krovinių pervežimas. Eksporto, importo, muitinės procedūrų tarpininkavimas. Laikinas krovinių sandėliavimas, perkrovimas, distribucija. Darbų organizavimas visoje Europoje ir NVS šalyse.

  Daugiau